Opracowany przez firmę
10.07.2015
Opracowany przez notariusza
10.07.2015
Pokaż wszystkie

Web site rozwoju firmy

Konferencja biznesowaFirma internetowa zapewnia witryn korporacyjnych i wydajną sieć biur dla firm, dążąc do rozszerzenia zakresu, przełomów, dostać szansę opowiedzenia szerszej publiczności o swoich produktów lub usług. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kwalifikacjach, Nasi eksperci rozwijać jakość, nowoczesne strony internetowe, maksymalne wykorzystanie wszystkich bogaty potencjał technologii internetowych. Tworzymy strony internetowe dla handlowców, przemysł, usługa. При роботі над кожним конкретним проектом враховуються особливості даної компанії, специфіка її діяльності, становище на ринку. Перш, ніж приступити до реалізації проекту, наші фахівці ретельно вивчають галузь, визначають цільову аудиторію, особа середнього потенційного споживача. Виявлення потреб замовника є першим найважливішим етапом початку розробки проекту. Фахівці нашої компанії мають отримати чітке недвозначне уявлення про галузь, а також про бізнес замовника з тим, щоб сформувати пакет відповідних пропозицій. Сідаючи за стіл переговорів, ми звикли розмовляти з замовником на його мові, тобто бути в курсі подій і добре знати питання обговорення. В результаті в нашій творчій майстерні народжується ефективний, правильний сайт. Залежно від складності та обсягу робіт створення сайту кожного типу має різну ціну. Саме тому розробка технічного завданняпроцес, в більшості випадків випливає паралельно з виявленням потреб замовника. На момент первинного узгодження технічне завдання практично готове і потребує лише невеликих поправках, внесених у нього згідно зауважень і побажань майбутнього власника сайту.

Ponieważ, як технічне завдання погоджено, наші дизайнери і художники приступають до розробки дизайну сайту. По отриманню ескізів майбутнього ресурсу потрібно добро замовника на продовження роботи над проектом. За узгодженням з клієнтом ми приступаємо до опрацювання деталей, промальовуванні і верстці, яку виконують кваліфіковані фахівці верстальники.

Розробка програмної частини майбутнього сайту (системи управління та функціональних програм) ведеться паралельно з роботою дизайнерів. До моменту завершення дизайнером оформлення ресурсу програмна частина також готова до установки на сервер та тестуванню.

Важливим етапом роботи над проектом є наповнення сайту контентом, вмістом. Текстової контент, що є однією з цілей індексування та подальшого ранжирування в пошукових системах, розробляють відповідні фахівці, копірайтери. Копірайтинг передбачає написання продають текстів для людей, які одночасно відповідають правилам пошукових систем і максимально оптимізовані для майбутнього просування сайту.

Фахівцями по пошуковому просуванню проводиться початкова оптимізація сайту. Ця робота виконується для того, щоб зробити ресурс максимально дружнім до пошукових систем, відповідним всім їх вимогам, а також конкурентоспроможним у цільової ніші. Завдяки первинної оптимізації подальше просування сайту гарантовано буде проходити значно швидше, простіше і дешевше.

За бажанням замовника ми розміщуємо готовий сайт на власному хостингу або на сервері, що належить замовнику. Для клієнтських сайтів ми орендуємо сервер в кращому американському дата-центрі. Наша технічна підтримка працює 24 roku z Dobu, без вихідних, і в будь-який момент надасть необхідну допомогу в усуненні будь-якої несправності.

Одночасно з розміщенням на сервері, сайт проходить всебічне тестування та перевірки на предмет виявлення помилок, неточностей і слабких місць. До моменту здачі в експлуатацію сайт повністю готовий до роботи і просуванню.