Розробка сайту компанії
10.07.2015
Розробка сайту нотаріуса
10.07.2015
Показати всі

Розробка сайту підприємства

business-conferenceКомпанія Вебсайт створює сайти підприємств та ефективні мережеві представництва для компаній, що прагнуть розширити сфери діяльності, вийти на новий рівень, отримати можливість розповісти широкій аудиторії про свої товари чи послуги. Завдяки багатому досвіду і високої кваліфікації, наші фахівці розробляють якісні, сучасні сайти, максимально використовують весь багатий потенціал веб технологій. Ми створюємо сайти для торгових компаній, промислових підприємств, сфери послуг. При роботі над кожним конкретним проектом враховуються особливості даної компанії, специфіка її діяльності, становище на ринку. Перш, ніж приступити до реалізації проекту, наші фахівці ретельно вивчають галузь, визначають цільову аудиторію, особа середнього потенційного споживача. Виявлення потреб замовника є першим найважливішим етапом початку розробки проекту. Фахівці нашої компанії мають отримати чітке недвозначне уявлення про галузь, а також про бізнес замовника з тим, щоб сформувати пакет відповідних пропозицій. Сідаючи за стіл переговорів, ми звикли розмовляти з замовником на його мові, тобто бути в курсі подій і добре знати питання обговорення. В результаті в нашій творчій майстерні народжується ефективний, правильний сайт. Залежно від складності та обсягу робіт створення сайту кожного типу має різну ціну. Саме тому розробка технічного завдання – процес, в більшості випадків випливає паралельно з виявленням потреб замовника. На момент первинного узгодження технічне завдання практично готове і потребує лише невеликих поправках, внесених у нього згідно зауважень і побажань майбутнього власника сайту.

Після того, як технічне завдання погоджено, наші дизайнери і художники приступають до розробки дизайну сайту. По отриманню ескізів майбутнього ресурсу потрібно добро замовника на продовження роботи над проектом. За узгодженням з клієнтом ми приступаємо до опрацювання деталей, промальовуванні і верстці, яку виконують кваліфіковані фахівці верстальники.

Розробка програмної частини майбутнього сайту (системи управління та функціональних програм) ведеться паралельно з роботою дизайнерів. До моменту завершення дизайнером оформлення ресурсу програмна частина також готова до установки на сервер та тестуванню.

Важливим етапом роботи над проектом є наповнення сайту контентом, вмістом. Текстової контент, що є однією з цілей індексування та подальшого ранжирування в пошукових системах, розробляють відповідні фахівці, копірайтери. Копірайтинг передбачає написання продають текстів для людей, які одночасно відповідають правилам пошукових систем і максимально оптимізовані для майбутнього просування сайту.

Фахівцями по пошуковому просуванню проводиться початкова оптимізація сайту. Ця робота виконується для того, щоб зробити ресурс максимально дружнім до пошукових систем, відповідним всім їх вимогам, а також конкурентоспроможним у цільової ніші. Завдяки первинної оптимізації подальше просування сайту гарантовано буде проходити значно швидше, простіше і дешевше.

За бажанням замовника ми розміщуємо готовий сайт на власному хостингу або на сервері, що належить замовнику. Для клієнтських сайтів ми орендуємо сервер в кращому американському дата-центрі. Наша технічна підтримка працює 24 години на добу, без вихідних, і в будь-який момент надасть необхідну допомогу в усуненні будь-якої несправності.

Одночасно з розміщенням на сервері, сайт проходить всебічне тестування та перевірки на предмет виявлення помилок, неточностей і слабких місць. До моменту здачі в експлуатацію сайт повністю готовий до роботи і просуванню.