Разработка сайта агентства недвижимости

Разработка сайта бюро переводов
10.07.2015
Разработка сайта бизнес-центра
10.07.2015
Показать все

Разработка сайта агентства недвижимости

Разработка сайтов для агентств недвижимости это основное направление деятельности нашей компании, всего мы специализируемся на разработке сайтов по продаже-аренде недвижимости. При правильном подходе к ведению риэлтерского бизнеса в сети интернет можно получать очень хорошую прибыль, хорошие связи и репутацию. Правильно подав объекты на сайте, фотографии, описание объектов, відгуки, акции, сайт всю роботу робить за вас. До вас приходять заявки з проханнями розповісти докладніше про об’єкт, показати ту чи іншу нерухомість і якщо клієнта все влаштовує, він її купує, а ви отримуєте комісійні.

Витрати на розробку сайту нерухомості та рекламні внески можуть окупитися вже в перший місяць роботи. Навіть якщо ви взагалі нічого не розумієте про ведення ріелтерського бізнесу через інтернет, ми допоможемо вам його освоїти. Ми виготовимо для вас сучасний сайт, та впровадимо будь-які функції, які тільки побажаєте, розробимо зручну панель управління, якої з легкістю зможе користуватися людина, що тільки освоює комп’ютер.

При створенні сайтів по нерухомості, є деякі особливості, які можуть бути вирішальними для рядового користувача. Ми говоримо про тих факторах, які вплинуть на психологію людини і змусять його залишитися якомога довше на вашому сайті. Тому створюючи сайт агентства нерухомості потрібно розуміти, які фактори будуть ключовими для залучення уваги зайшов людини, і що його змусить скористатися послугами саме вашої компанії.

Нижче наведені фактори, які повинні бути присутніми в якісному сайті нерухомості. Це варто взяти на замітку, як для власників існуючих проектів, так і для новачків в області ріелторських послуг. Під юзабільний дизайном ріелтерського сайту, ми розуміємо його кроссбраузерность, зрозумілість, чіткість. З приводу кросбраузерності, ваш сайт повинен однаково виглядати у всіх браузерах. Користувачі користуються різними браузерами, невідомо з якою програми людина зайде сьогодні. Адже він може стати потенційним клієнтом, або постійним користувачем, не варто його лякати помилками верстки і кострубато дизайну. Під терміном зрозумілість сайту, потрібно розуміти, що людина повинна інтуїтивно здогадатися куди йому натиснути, щоб отримати ту чи іншу інформацію. Це більш стосується навігаційних елементів сайту. Можна розписати всю інформацію так, щоб було зрозуміло, при цьому вкластися в 20000 символів. Для людини шукає будинок, дачу, ділянка і т.д. не потрібно читати, йому потрібно побачити відповідний варіант і контактні дані. Тому сайт нерухомості повинен бути чітким в плані викладу інформації.

А найголовніше, ми налаштуємо для вашого сайту ефективну рекламну кампанію, завдяки якій ви будете продавати нерухомість через інтернет. При цьому, витрати на рекламу будуть в 10 разів менше прибутку, яку ви зможете отримати від продажів нерухомості.

Мы внимательно выслушаем все ваши пожелания и предложим наиболее эффективное решение. Ваш сайт будет не только функциональным, содержательным и удобным в использовании — он будет выгодно отличаться стильным, незабываемым и оригинальным дизайном. все это, несомненно, позволит вашей компании привлечь новых клиентов и увеличить свою прибыль.

При правильному підході до розробки і просування сайту ми гарантуємо продажі!