Розробка сайту агентства нерухомості

Розробка сайту бюро перекладів
10.07.2015
Розробка сайту бізнес-центру
10.07.2015
Показати всі

Розробка сайту агентства нерухомості

Розробка сайтів для агентств нерухомості-це основний напрямок діяльності нашої компанії, найбільше ми спеціалізуємося на розробці сайтів з продажу-оренди нерухомості. При правильному підході до ведення ріелтерського бізнесу в мережі інтернет можна отримувати дуже хороший прибуток, хороші зв’язки і репутацію. Правильно подавши об’єкти на сайті, фотографії, опис об’єктів, відгуки, акції, сайт всю роботу робить за вас. До вас приходять заявки з проханнями розповісти докладніше про об’єкт, показати ту чи іншу нерухомість і якщо клієнта все влаштовує, він її купує, а ви отримуєте комісійні.

Витрати на розробку сайту нерухомості та рекламні внески можуть окупитися вже в перший місяць роботи. Навіть якщо ви взагалі нічого не розумієте про ведення ріелтерського бізнесу через інтернет, ми допоможемо вам його освоїти. Ми виготовимо для вас сучасний сайт, та впровадимо будь-які функції, які тільки побажаєте, розробимо зручну панель управління, якої з легкістю зможе користуватися людина, що тільки освоює комп’ютер.

При створенні сайтів по нерухомості, є деякі особливості, які можуть бути вирішальними для рядового користувача. Ми говоримо про тих факторах, які вплинуть на психологію людини і змусять його залишитися якомога довше на вашому сайті. Тому створюючи сайт агентства нерухомості потрібно розуміти, які фактори будуть ключовими для залучення уваги зайшов людини, і що його змусить скористатися послугами саме вашої компанії.

Нижче наведені фактори, які повинні бути присутніми в якісному сайті нерухомості. Це варто взяти на замітку, як для власників існуючих проектів, так і для новачків в області ріелторських послуг. Під юзабільний дизайном ріелтерського сайту, ми розуміємо його кроссбраузерность, зрозумілість, чіткість. З приводу кросбраузерності, ваш сайт повинен однаково виглядати у всіх браузерах. Користувачі користуються різними браузерами, невідомо з якою програми людина зайде сьогодні. Адже він може стати потенційним клієнтом, або постійним користувачем, не варто його лякати помилками верстки і кострубато дизайну. Під терміном зрозумілість сайту, потрібно розуміти, що людина повинна інтуїтивно здогадатися куди йому натиснути, щоб отримати ту чи іншу інформацію. Це більш стосується навігаційних елементів сайту. Можна розписати всю інформацію так, щоб було зрозуміло, при цьому вкластися в 20000 символів. Для людини шукає будинок, дачу, ділянка і т.д. не потрібно читати, йому потрібно побачити відповідний варіант і контактні дані. Тому сайт нерухомості повинен бути чітким в плані викладу інформації.

А найголовніше, ми налаштуємо для вашого сайту ефективну рекламну кампанію, завдяки якій ви будете продавати нерухомість через інтернет. При цьому, витрати на рекламу будуть в 10 разів менше прибутку, яку ви зможете отримати від продажів нерухомості.

Ми уважно вислухаємо всі ваші побажання і запропонуємо найбільш ефективне рішення. Ваш сайт буде не тільки функціональним, змістовним і зручним у використанні – він буде вигідно відрізнятися стильним, незабутнім і оригінальним дизайном. Все це, безсумнівно, дозволить вашій компанії залучити нових клієнтів і збільшити свій прибуток.

При правильному підході до розробки і просування сайту ми гарантуємо продажі!