Студія Вебсайт вирішує конкретні комерційні завдання у веб-сфері. Вже більше 6 років ми займаємося створенням сайтів, консалтингом у сфері веб-сервісів і підтримкою різних проектів. На даний момент у студії більше 100 постійних клієнтів, серед яких є як фізичні особи, так і великі фірми. Колектив компанії – група професіоналів, відмінно підготовлена ​​для вирішення будь-якого роду завдань у веб-сфері. Чому ми завжди забезпечуємо найсучасніші рішення? Web-сайт необхідний для динамічного розвитку будь-якої компанії. Створивши сайт ви отримуєте, насамперед чудову рекламу вашої діяльності. Наявність свого сайту в інтернеті, дає величезні можливості для рекламування товарів і послуг з найбільш меншими витратами і набагато більшої аудиторії, ніж в інших засобах масової інформації будь то газети, журнали … навіть телебачення. Однак при всьому цьому багато керівників, особливо невеликих компаній, не вирішуються на створення власного сайту, переконуючи себе, що це не ефективно і потрібні великі витрати на утримання.

Висока надійність

З 2010 року студія ввела новий пакет «Сайт Корпоративний», що дозволяє отримати конкретні фінансові гарантії успішності проекту. Правила роботи прості: якщо вам щось не подобається в результаті, ми повертаємо 80% суми. Професійне виготовлення, обслуговування та рекламу інтернет-ресурсу ми легко візьмемо на себе. Але якщо раптом ви вирішите самі керувати сайтом, з цим теж не виникне проблем-з таким завданням впорається будь зі співробітників фірми. Система адміністрування, яку ми пропонуємо, дозволяє оновлювати інформацію на сайті за лічені хвилини. Оперативно, економно, просто – ось основні переваги нашої системи. Створюючи наші проекти , ми прагнемо зробити їх якомога більш красивими та якісними, тому своїм стилем роботи ми обрали наступні правила виконання: Всі наші роботи унікальні, не шаблонні – робляться професійними дизайнерами з художньою освітою.

Творчий підхід

До вирішення будь-якої задачі, ось що на нашу думку робить кожен новий проект у своєму роді унікальним – будь то великий інформаційний портал або сайт виробника поліетиленових пакетів.
Основними нашими інструментами дизайну є програми найвідоміших виробників: Corel, Adobe, Macromedia. При верстці тексту ми намагаємося створювати максимально оптимізований, безпомилковий код сторінок, застосовуємо найперспективніші технології HTML5, CSS3, які дозволяють практично без обмежень у майбутньому вдосконалити ваш сайт, додаючи нові компоненти без серйозних зусиль і вкладень коштів.
Всі скрипти (програми для інтернету) пишуться нашими програмістами під конкретне технічне завдання, тим самим виключається використання готових типових бібліотек, які в більшості випадків можна скачати в інтернет, і дуже часто приховують в собі приховані неприємні “сюрпризи”, які проявляються в процесі подальшої експлуатації сайту . Найбільш активно використовуються конфігурації мова програмування-база даних: Javascript, Perl, css3, html5, php з базами даних MySQl, як найбільш надійні на довгі роки експлуатації.

 Якість нашої роботи

Якість нашої роботи і відповідальність – ось складові нашого успіху, а отже, і вашого. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені – наша співпраця не закінчиться після виконання нами вашого проекту. Ми орієнтуємося на довгострокове співробітництво, і вважаємо своїм прямим обов’язком займатися обслуговуванням створених нами ресурсів. Яскраві оригінальні ідеї в поєднанні з високою якістю виконання – ось стиль нашої роботи!

Студія веб дизайну Вебсайт – Порадуйте себе оригінальним дизайном! Примусьте свій сайт працювати на вас!