Понад 10 років компанія Вебсайт надає послуги у галузі веб-дизайну та створення сайтів, виготовлення і просування сайтів, веб-дизайн, контекстної реклами, а також консультаційного супроводу вебсайтів.Багаторічний досвід роботи та абсолютне розуміння ринку інтернет-технологій допомагають нам пропонувати дієві та практичні рішення.Основна наша спеціалізація – це виготовлення сайтів, просування і подальше обслуговування інтернет-проектів. В результаті ми виконуємо всі вимоги замовника з технічної точки зору і сприяємо подальшому розвитку проекту. Такий підхід до веб-дизайну, виготовлення сайтів і їх просування робить ефективність бізнесу в мережі інтернет на порядок вище. Ми надаємо послуги:

1. Створення сайтів

Розробка сайтів – це послуга по створенню інтернет сайту під ключ. Замовляючи розробку сайту , клієнтові необхідно бути готовим взяти участь у процесі створення сайту . Тому що неможливо створити по-справжньому якісний і ефективний сайт для клієнта без його участі. Компанія Вебсайт із задоволенням пропонує послугу створення сайту під ключ.

Детальніше›

websait_creating

2. Створення дизайну сайту

Дизайн сайту – це перше, що бачить відвідувач сайту. Дизайн сайтів є саме тією одежиною, за якою зустрічають сайт в Інтернеті. Саме тому при виготовленні сайтів ми приділяємо велику увагу дизайну сайту. При створенні дизайну сайтів ми використовуємо новітні технології індустрії сайтобудування.

Детальніше›

websait_design

3. Контекстна реклама

Контекстна реклама– це розміщення вашого текстового оголошення близько пошукової видачі. Контекстна реклама дає такі можливості.Вона виглядає як лаконічні текстові оголошення, які розміщуються на сторінках видачі пошукових систем Яндекс, Google у відповідь на запити користувачів.

Детальніше›

 

websait_advertising

4. Оптимізація сайтів

Оптимізація сайту – складова частина просування й розкручування сайту. Мета оптимізації сайту – досягти  високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами у пошукових системах. Тобто досягти високої відвідуваності і, як наслідок, досягти комерційного успіху сайту.

Детальніше›

websait_optimization

5. Супровід сайту

Замовляючи супровід сайту в студії Вебсайт, ви можете бути впевнені, що роботи будуть виконані бездоганно і точно в строк. Адже ви довіряєте роботу професіоналам!Ми знаємо, що необхідно зробити для того, щоб відвідувачі вашого сайту бачили перед собою професійний, корисний та актуальний ресурс.

Детальніше›

support

6. Пошукове просування сайту

Пошукове просування – це виведення сайту на перші місця у видачі пошукових систем. Суть дуже проста: користувач шукає дані про ваш бізнес – і відразу ж бачить посилання на ваш сайт. На практиці це означає величезний приплив зацікавлених у вашій пропозиції відвідувачів.

Детальніше›

websait_seo

7. Система управління сайтом (CMS)

Система керування вмістом сайту або CMS – це ядро ​​вашого інтернет-ресурсу, його “движок”. Завдяки використанню CMS, ви отримуєте можливість вільно керувати інформацією на вашому сайті: – Легко і швидко змінювати тексти; – Завантажувати нові зображення і фотографії; – Створювати та видаляти сторінки і розділи; – Розміщувати новини та акції; – Розміщувати прайс-листи та іншу інформацію для закачування.

Детальніше›

cms_8

8. Розкрутка сайтів в Франківську

Розкрутка сайтів в Івано Франківську (оптимізація і просування сайту) – це комплекс робіт спрямований на поліпшення видимості сайту замовника пошуковими системами.Ми пропонуємо послуги з просування сайтів в топ 10 пошукових систем Google, Yandex, Rambler за затвердженими пошуковим запитам.

Детальніше›

websait_frankivsk_pro

9. Хостинг та реєстрація доменів

При створенні сайту завжди постає питання де розмістити готовий сайт. Якщо Ви плануєте створити сайт-візитку або невеликий сайт (не більше сотні документів) з невисокою відвідуваністю (до 50 осіб на день), то Ви цілком можете задовольнятися віртуальним хостингом, але якщо Ваш сайт (інтернет-каталог, магазин, портал.

Детальніше›

websait_hosting

10. Реклама в соціальних мережах

Оптимізація для соціальних мереж (Social Media Optimization) – це зміна сайту таким чином, щоб мотивувати користувачів соціальних мереж посилатися на сайт та цитувати його матеріали.

Детальніше›

websait_social_media

11. Послуги фото-відео-зйомки

Дуже часто буває так що для створення сайту нашим клієнтам потрібно провести фотозйомку продукції для каталогу інтернет-магазину, або страви для меню ресторану, або представити у всій красі інтер’єр кафе відвідувачам сайту.

Детальніше›

5dmarkiii_photos

Наші переваги

Все, що вам потрібно для створення і просування інтернет-проектів
  • Індивідуальне обслуговування
  • Сучасні технічні рішення
  • Зручність співпраці
  • Якість
  • Надійність
  • Безпека
  • Система управління сайтом (СMS)
  • Швидкість виконання
  • Супровід та підтримка