Розробка інтернет-магазину – правильний вибір для компаній, які хочуть розвинути свій бізнес, розширити вплив на ринку, прогнозують своє майбутнє глобально. Студія веб-дизайну «WEBSAIT» спеціалізується на створенні інтернет-магазинів, спрямованих на збільшення продажів замовника.

Інтернет-магазини це одне із пріоритетних напрямків нашої діяльності, адже електронна комерція уже дуже впевнено стає частиною нашого сьогодення і особливо активно розвивається у всіх великих містах України. Інтернет магазин – це сучасний торговий канал. За допомогою цього інструменту Ви маєте можливість продавати Ваші товари або послуги величезної аудиторії, що використовує доступ в Інтернет. Тепер Інтернет магазин забезпечується сучасною системою управління контентом (CMS), які дають можливість самостійного оновлення інформації та внесення нових товарів в Ваш магазин, не вимагаючи від користувача певної кваліфікації. Ми постійно аналізуємо усі тенденції сучасних українських та закордонних Інтернет-магазинів, стежимо за новітніми інструментами та їх методами просування, впроваджуємо та тестуємо технології юзабіліті для того, щоб наші клієнти впевнено досягали поставлених бізнес цілей та займали передові позиції у своєму власному сегменті бізнесу. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід розробки інтернет-магазинів: від невеликих сайтів-каталогів до технічно складних і великих інтернет-магазинів. Ми маємо досвід інтеграції магазину з 1С та іншими інформаційними системами, настройки платіжних систем та автоматизованих систем доставки. Інтеграція сайту з платіжними системами дозволяє інтегрувати інтернет-магазин в різні платіжні системи: системи процесингу пластикових карт, електронні платіжні системи або сформувати рахунок на оплату (Ощадбанк, пластикові карти, Assist, Яндекс-гроші, WebMoney та інші).

Для того щоб замовити створення інтернет магазина у нас, Вам потрібно:

 • Вибрати один з наданих безкоштовних шаблонів дизайну чи замовити у нас платний дизайн для вашого Інтернет-магазину.
 • Повідомити ім’я вільного домену, який ви хотіли б зареєструвати або надати нам вже зареєстрований домен раніше в іншій компанії. Зверніть увагу, якщо ви замовите домен у нас, реєстрація домену буде проводиться на ваші паспортні дані.
 • Перш ніж ми приступимо до створення вашого сайту або інтернет магазину, вам потрібно буде внести передоплату у розмірі 20% від загальної суми вашого замовлення через банк, WebMoney або Яндекс гроші. Ця передоплата буде гарантією ваших серйозних намірів.
 • Після отримання вашої передоплати ми приступаємо до створення і розробки вашого сайту на наступний день, за умови якщо цей день не вихідний.
 • Після завершення всіх робіт над вашим сайтом або інтернет-магазином. Ви вносите решту суми грошей і отримуєте доступ до панелі управління над вашим сайтом. Також ви отримуєте відео навчання по наповненню, редагування інформації та товару які містяться на сайті та в інтернет-магазині.

Що включено у вартість створення інтернет магазину?

Вартість інтернет магазину під ключ від 900$
У цю суму вже входить:
 • До 10 категорій для магазину та інформації про сайт.
 • До 500 сторінок товару з фотографіями і описом.
 • Форма зворотного зв’язку.
 • Кошик товару з калькулятором.
 • Пошук по сайту.
 • Форма оформлення замовлення
 • Стара/Новая ціна. (Можливість перекреслювати стару ціну і встановлювати нову.
 • Функція “Рейтинг товару”.
 • Панель управління сайтом повністю російською чи українською мовою.
 • Функція “Відгуки про товар”
 • Реєстрація до 10 поштових скриньок у вигляді імя@вашсайт
 • Консультація та підтримка 1 місяць безкоштовно.
 • Відео навчання з наповнення сайту товаром і необхідною інформацією, створення категорій, редагування контактів.
 • Хостинг терміном на 12 місяців.
 • Домен в зоні. com.ua в на один рік безкоштовно!

Етапи створення інтернет-магазину

Створення інтернет магазина починається зі складання детального технічного завдання (ТЗ). У технічному завданні на інтернет-магазин докладно описуються функціональні і технічні вимоги, вимоги до продуктивності, безпеки, системі адміністрування, інтеграції з системою 1С або іншою складською системою, календарний план робіт.Після складання і узгодження ТЗ, починається етап програмування інтернет-магазину. На даному етапі роботу здійснюють програмісти, які створюють функціонал магазину, проводять настройку системи управління, вносять тестові дані, налагоджують код.

Наступний у списку – етап створення дизайну інтернет-магазину, опрацювання внутрішніх сторінок сайту, корзини покупця, загального каталогу товарів та інших шаблонів сайту.

Після верстки сайту відбувається установка інтернет-магазину на хостинг. Студія веб-дизайну «WTBSAIT» надає хостинг для своїх клієнтів за вигідними тарифами.

Останній етап – здача проекту і навчання персоналу замовника роботі з магазином. Після закінчення робіт над магазином, за окремим договором починається етап просування інтернет-магазину в пошукових системах і його подальше обслуговування.
Як замовити розробку інтернет магазину?
Оформити заявку на розробку Вебсайту ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Івано-Франківську (097) 966-18-03 або заповнити форму зворотнього зв’язку, задавши питання, що цікавлять Вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет сайту, його макету, дизайну та подальшого обслуговування. Замовити дешево виготовлення Веб-сайту в Івано-Франківську, Болехові, Бурштині, Галичі, Городенках, Долина, Калуші, Коломиї, Косові, Надвірній, Рогатині, Снятині, Тисмениці, Тлумачі, Яремчі.

Головною і майже основною ціллю Інтернет-магазину є приносити прибуток.