Розробка сайту ресторану
10.07.2015
Розробка сайту компанії
10.07.2015
Показати всі

Розробка сайту готелю

hotelСтворення сайту готелю – це відповідальний крок, який багато в чому вплине на розвиток вашого бізнесу, тому розробку веб-ресурсу краще довірити команді професіоналів.
В наш час сайт для готелю повинен виконувати ряд завдань, з якими стикаються готелі взагалі. Сайт потрібний для комунікації готелю і клієнта до тих пір, поки клієнт не приїде і не розміститься на заброньованому місці.
Сьогодні багато людей, вирушаючи на відпочинок або у відрядження в інше місто, воліють самостійно підбирати для себе готель допомогою Інтернету. Якщо ваша готель має зручним і якісним сайтом з привабливим дизайном, який, до всього іншого, відображається в перших рядах запитів пошукових систем, то на ваш сайт обов’язково будуть раз у раз заходити потенційні клієнти, що, в свою чергу, помітно розширить ваш бізнес.
Сайт готелю повинен володіти зручним функціоналом. У відвідувача, який потрапив на сайт, не повинно виникнути проблем з пошуком необхідної йому інформації.
Перш за все, майбутнього постояльця зацікавить номерний фонд з цінами. Краще, якщо фотографія номерного фонду буде представлена в хорошій якості (в даному випадку рекомендується запросити професійного фотографа).
Спочатку сайт і є обличчя готелю, тобто він створює саме те уявлення, яке отримує клієнт про місце де планує відпочивати. Після того, як клієнт повернеться додому, сайт має стати для нього нагадуванням про вдало проведений час. І тоді ваші клієнти залишаться з вами і надалі.
Перш за все, слід подбати про розробку оригінального дизайну веб-ресурсу, який би представляв ваш готель в кращому світлі і створював приємне враження у відвідувачів сайту.
Ретельно розроблений дизайн ненав’язливо натякне потенційним клієнтам, що з такою ж ретельністю ви підходите до всіх організаційних питань, і, отже, рівень обслуговування у вашому готелі також високий.
Основна маса людей при виборі готелю орієнтується на відгуки інших постояльців, тому подбайте про те, щоб на вашому веб-ресурсі було розміщено необхідну кількість відгуків реальних людей – це обов’язково приверне до вас нових клієнтів.
Що необхідно для сайту готелю або пансіонату:

 • Обов’язкова наявність назви готелю і населеного пункту, в якому розташований готелю, на всіх сторінках сайту
 • Наявність контактної інформації (хоча б телефону) на всіх сторінках сайту
 • Опис і фотографії типів номерів
 • Фото зовнішнього вигляду
 • Ціни на розміщення
 • Опис супутніх послуг і сервісів
 • Ціни на супутні послуги
 • Схема проїзду до готелю
 • Розташування готелю по відношенню до моря, центру міста або іншим об’єктам
 • Можливість надіслати заявку на бронювання номерів
 • Для сайту обов’язково своє доменне ім’я, зареєстроване на власника готелю
 • Інше

При створенні сайту готелю ми знайдемо для Вас ефективне рішення, розробимо привабливий дизайн, продумаємо зручну навігацію по сайту. Ми багато років створюємо веб-сайти і відмінно знаємо, що саме потрібно для створення якісного сайту готелю.