Розробка сайту підприємства
10.07.2015
Розробка сайту бюро перекладів
10.07.2015
Показати всі

Розробка сайту нотаріуса

Businessman writing testament at notary public office

Створення сайту для нотаріуса (нотаріальної контори) підпорядковується цілком певним вимогам. Головною вимогою є те, що робота нотаріуса, всі її особливості та характеристики, повинні знайти своє відображення на сайті в повному обсязі. Виконання вимог до повноти надання та актуальності інформації на сайті нотаріуса може бути забезпечене тільки застосуванням сучасної, зручним, легким в освоєнні системи управління контентом CMS. Якщо говорити більш конкретно, то аналіз існуючих сайтів нотаріальних контор показує важливість присутності на типовому нотаріальному сайті наступних основних розділів і модулів системи управління.

Нотаріус – практично такий же фахівець допомагає професії (за кордоном застосовується модне слівце “helper”), як, припустимо, лікар або фахівець з дошкільного розвитку дітей. До нотаріусам приходять не тільки для того щоб запевнити три копії договору з підписом або оформити довіреність на покупку нерухомості. Для Вашого веб-сайту ми підберемо рішення, оптимальне за ціною і функціональності для сайту нотаріуса. В залежності від завдань і необхідної функціональності створюваного сайту використовується та чи інша CMS, максимально відповідна висунутим вимогам, а досвідчені програмісти налагодять і доведуть сайт до досконалості.

Сайти для приватних нотаріусів-фахівців – нотаріусів, відрізняються від сайтів бюро, нотаріальних контор та інших професійних об’єднань та юридичних утворень. Для других більше підійде загальна концепція “професійного співтовариства”, щільно контактує з відвідувачами. Для перших більш зручним варіантом потрібно вважати такий, при якому акцент робиться на особистість нотаріуса, його професійні заслуги, освіта, рівень компетентності.

Перелік послуг, що надаються, нотаріальних дій – обов’язкова частина сайту нотаріуса. Чим докладніше і зрозуміліше описані надані послуги, тим вище ймовірність, що потенційний клієнт прийде до нотаріальної контори.
Ми розробимо для Вас сайт нотаріуса під ключ, запропонуємо різні варіанти розробки. Заощадити час дозволить використання готового рішення для сайту. Готові рішення дозволяють створити сайт нотаріуса і запустити проект з мінімальними витратами ресурсів. При такому варіанті створення веб-сайту ми зможемо зробити сайт і запустити його за 5-10 днів. А якщо будуть потрібні зміни – наша досвідчена команда розробників веб-студії допрацює сайт під Ваші вимоги.

При створенні сайту нотаріуса ми знайдемо для Вас ефективне рішення, розробимо привабливий дизайн, продумаємо зручну навігацію по сайту. Ми багато років створюємо веб-сайти і відмінно знаємо, що саме потрібно для створення якісного сайту нотаріуса.

Ми ретельно продумуємо кожен сайт. Фахівці веб-студії вивчають сайти-лідери на ринку нотаріусів, програмісти впроваджують нові технології, SEO-фахівці продумують як зробити, щоб сайт сподобався пошуковим системам. Ми знайдемо ефективне рішення для представлення інформації про Вас. Привабливий дизайн, зручна структура, інтерактивні сервіси виділять Вас серед інших сайтів нотаріусів та нотаріальних контор.